072-3219928
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תו תקן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרופיל חברה

 
שמי צדוק, ובמשך למעלה מ- 40 שנה צברתי ניסיון בתחום ההסעות, עד שהחלטתי שהגיע הזמן לשינוי. אשתי, איילה, החליטה לתמוך בי ולהצטרף אליי כדי לעשות את המהלך, שיביא למהפך בסטנדרטים בעולם ההסעות בכלל, ובתחום הסעות הילדים בפרט. כך בשנת 2016 הקמנו חברת אצ הסעות בע"מ, שנקראה על שמנו.
 
 

שביעות רצונכם חשובה לנו

 
במשך שנים רבות ראינו בעיות רבות בתחום ההסעות בארץ. בשנים האחרונות קיימת מגמה הולכת וגוברת בשביעות רצונם של לקוחות רבים הנובעת בעיקר בגלל כשלים בניהול וארגון לקוי, שפגעו בחווייתם.

החלטנו שיש לנו את הכוחות כדי לשנות ואת השינוי התחלתנו בצעדים הבאים:

רכשנו בשבילכם צי של רכבים חדשים ומפנקים – כולם מודלים חדישים ומתקדמים מבית מרצדס ורנו המגיעים עם מערכות משוכללות וכיסאות נוחים ומרווחים. ניתן להזמין מוניות ספיישל בגודל סטנדרטי או רכבים בסדר גודל של 14-20 מקומות ישיבה.

גייסנו צוות מקצועי של כ- 30 נהגים אמינים ומנוסים, שנבחרו בקפידה לאחר שעברו מיונים ובדיקות לבריאות רפואית וללא עבר פלילי. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שגם אם אתם שולחים את הילדים שלכם עם הנהגים שלנו – אתם יכולים לעשות את זה בלב שקט.

אנחנו בודקים את שביעות רצונם של לקוחותינו באופן קבוע, ומקפידים על רמת שירות מאוד גבוהה של כל הצוות. אתם תמיד מוזמנים לפנות אלינו בכל עניין שהוא, וגם אם מתעורר בכל זאת קושי, יהיה תמיד מי שיעניק לכם מענה מקצועי בזמן אמת.
 

בין לקוחותינו המרוצים

 
אנחנו מספקים מענה למכרזים ומספקים מענה קבוע ללקוחות רבים מירושלים, מודיעין, בית שמש, גוש עציון, מטה יהודה ובנימין. עובדים עם מוסדות חינוך, חברות גדולות, גופים ממשלתיים ולקוחות פרטיים כאחד. בין היתר אנחנו מספקים שירותי הסעות לעיריית ירושלים, א. קרן פסגות, אס הסעות ועוד. נשמח לצרף אתכם לרשימת לקוחותינו המרוצים.
 
 

שעות הפעילות שלנו

 
אנחנו פועלים במהלך
ימים א' - ה'6:45 - 17:00
יום ו'6:45 - 13:00
ומספקים את שירותינו ללקוחות רבים מאזור ירושלים והסביבה.
 
 
 
לקבלת הצעת מחיר, תיאום הסעה ופרטים נוספים על שירותינו אם מוזמנים ליצור קשר באמצעות האתר או פשוט להתקשר אלינו: 072-3219928.